Головна Агросектор Завод “Оболонь” заплатить 41,6 млн грн за нові артезіанські свердловини в Олександрії

Завод “Оболонь” заплатить 41,6 млн грн за нові артезіанські свердловини в Олександрії

by host

Компанія “Оболонь” Олександра Слободяна у четвер, 7 березня, виграла аукціон за право протягом 20 років видобувати воду з двох артезіанських свердловин Польового родовища питних вод в Олександрії. Вона запропонувала за спеціальний дозвіл на користування надрами 41,6 млн грн, повідомляється на сайті Prozorro.Продажі.

Водозабір ділянки Польового родовища, який виставлявся на аукціоон, складається з двох свердловин: №0627А та №0629А завглибшки 115 м та 96 м відповідно. Сумарний дебіт двох свердловин становить 240 куб. м на добу, експлуатаційні запаси не затверджувалися.

Спеціальний дозвіл на користування надрами передбачає промислову розробку.

Свердловини розташовані на земельній ділянці, яка перебуває в оренді ПрАТ “Оболонь”. На ній вже є три свердловини: №6456 та №0629 завглибшки 29,0 м та 34,5 м відповідно, а також №0627 завглибшки 73,0 м, балансові запаси – 640 куб. м на добу.

На виробничому комплексі в Олександрії ПрАТ “Оболонь” виробляє безалкогольні та слабоалкогольні напої, займається перероблянням пластикових пляшок у бандажну стрічку та ПЕТф-преформи. Це одне з найбільших підприємств у місті.

Джерело: LIGA.Бізнес

Джерело: Агроновини

Читайте також