Головна Агросектор В Україні запустили нову консультаційну програму для аграріїв

В Україні запустили нову консультаційну програму для аграріїв

by host

IFC разом із донорами запустила нову консультаційну програму Agri Resilience Project. Один із її напрямів – промоніторити, де і які продукти Україна може виробляти зі своєї сільгосппродукції, куди потім їх постачати, де вони будуть потрібні, як налагодити логістику та як розв’язати проблему з експортом до Європи.

Про це повідомила голова Міжнародної фінансової корпорації в Україні Олена Волошина.

«Ми розуміємо, що Україна традиційно експортувала здебільшого продукцію первинного сільського господарства. Але сьогодні це трохи змінюватиметься. IFC, як і раніше, братиме участь у програмі глобальної харчової безпеки та постачатиме на ринок зернові й олійні культури (адже «зерновий коридор» запрацював). Але зараз багато розмов про перехід на глибшу переробку сільгосппродукції», – говорить Волошина.

За її словами, також IFC цікавить сфера будівельних матеріалів.

«До повномасштабного вторгнення рф у нас було не так багато інвестицій у неї, але сьогодні потреба в будматеріалах буде величезною – тому ми дивимося стратегічно», – додають у IFC.

Крім того, IFC заявила про намір підтримувати сектор IT та телекомунікацій, які також стратегічно важливі для української інфраструктури.

Джерело: Mind 

Джерело: Аграрні новини

Читайте також