Головна Агросектор В Україні працюють над ціноутворенням для послуг із розмінування

В Україні працюють над ціноутворенням для послуг із розмінування

by host
В Україні працюють над ціноутворенням для послуг із розмінування

Міністерство економіки продовжує працювати над запуском ринку розмінування в Україні і планує уніфікувати підходи до визначення цін на послуги з розмінування залежно від складності роботи, яку потрібно буде виконати.

Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що відбулась робоча зустріч за участі заступника міністра економіки України Ігоря Безкаравайного, експертів ПР ООН, представників операторів протимінної діяльності (далі – оператори ПДМ), на якій обговорили принцип формування вартості робіт із розмінування.

“Цього року ми запускаємо програму компенсації фермерам, які розміновуватимуть свої землі, залучаючи сертифікованих операторів протимінної діяльності. І Уряд компенсуватиме фермерам частину витрат на розмінування. На ці потреби в бюджеті закладено 3 мільярди гривень”, – заявив Безкаравайний.

За його словами, необхідно забезпечити такий підхід до ціноутворення, який з одного боку є достатньо гнучким в умовах невизначеності точних умов роботи операторів на конкретній ділянці та є привабливим для їх роботи, а з іншого – забезпечує ефективність використання державних та донорських коштів.

Своєю чергою представники 17 операторів ПМД надали свої розрахунки щодо вартості робіт із розмінування. Отримана інформація дозволить уніфікувати підходи до визначення цін на послуги з розмінування залежно від складності роботи, яку потрібно буде виконати.

Джерело: Аграрні новини

Читайте також