Головна Агросектор Уряд спростив ліцензування експорту соняшника до Болгарії — тепер воно буде автоматичним

Уряд спростив ліцензування експорту соняшника до Болгарії — тепер воно буде автоматичним

by host

Відтепер отримання ліцензій на експорт соняшника до Болгарії не вимагатиме погодження Мінагрополітики та, відповідно, окремих консультацій з Болгарією.

За словами заступника міністра економіки України – торгового представника України Тараса Качки, це має спростити експорт відповідної української продукції.

Ми будемо і надалі продовжувати спільний діалог з ЄС щодо повного врегулювання питань експорту вітчизняної агропродукції на територію сусідніх країн, — зазначив Тарас Качка.

Уряд проводить постійні консультації з країнами ЄС, з якими було введено ліцензування експорту деяких видів української сільгосппродукції.

Нагадаємо, що раніше з метою розблокування українського експорту агропродукції через сусідні країни ЄС Уряд запровадив здійснення верифікації та погодження експорту окремих сільськогосподарських товарів до Республіки Болгарія, Румунії, Словацької Республіки, Угорщини та Республіки Польща. Зокрема було запроваджено режим ліцензування експорту таких товарів, як пшениця, кукурудза, ріпак та соняшник до зазначених п’яти країн ЄС.

Джерело: Агроновини

Читайте також