Головна Агросектор Умови пільгового кредитування за програмою «5-7-9» для постраждалих агропідприємств

Умови пільгового кредитування за програмою «5-7-9» для постраждалих агропідприємств

by host

Останні місяці в рамках проєкту «Підтримка агро-ММСП, які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією», який реалізує Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), експерти працювали над змінами до законодавства щодо покращення умов кредитування для деокупованих агропідприємств та неодноразово звертали увагу на необхідності внесення таких змін до умов державної програми пільгового кредитування «5-7-9».

Нещодавно Уряд затвердив розроблені командою проєкт змін до програми державної підтримки «5-7-9» та дозволив надання пільгових кредитів суб’єктам господарювання, що зареєстровані на територіях активних бойових дій, а також розширив термін дії пільгового кредитування в зоні високого воєнного ризику.

З урахуванням нещодавніх змін, експерти підготували оновлену презентацію щодо умов отримання державної підтримки за програмою «5-7-9» для сільськогосподарських підприємств. Зокрема, у документі агровиробники можуть ознайомитися з загальними умовами та формами надання підтримки, основними напрямками, строками кредитування, компенсаційними ставками тощо.

Ознайомитися з презентацією можна за посиланням.

Нагадуємо, що ВАР за підтримки Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) впроваджує спільний проєкт з юридичної та іншої експертної підтримки агровиробників, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією.

Завдяки проєкту постраждалі сільгоспвиробники отримують індивідуальну консультативну допомогу з питань земельного, аграрного, податкового законодавства тощо. Для оперативної юридичної підтримки звертайтесь на гарячу лінію  за номером 067 503 19 08.

Джерело: Аграрні новини

Читайте також