Головна Агросектор Україна готова до системи ліцензування експорту агропродукції до Польщі 

Україна готова до системи ліцензування експорту агропродукції до Польщі 

by host

Україна готова до системи контролю експорту сільськогосподарської продукції, щоб надати Польщі гарантію, повідомив міністр аграрної політики України Микола Сольський, пише УНН з посиланням на Le Monde.

“Ми готові прийняти систему ліцензування експорту для продукції, призначеної для Польщі, але тільки для чотирьох видів зернових. Подібна система у нас вже є з Румунією та Болгарією”, – наголосив Сольський в інтерв’ю AFP.

“У середу відбудеться зустріч українських та польських сільськогосподарських організацій, у якій я братиму участь зі своїм польським колегою”, перед “спільним засіданням урядів (двох країн) у четвер”, – сказав Сольський.

За даними інформаційного агентства PAP, міністр розвитку та технологій Польщі Кшиштоф Гетьман запевнив у понеділок, що переговори з Україною перебувають “на дуже просунутій стадії, уже на стадії створення чутливих продуктів” для цієї системи ліцензування, перш ніж дійдуть до довгоочікуваного завершення “цього тижня”.

Сольський, як вказано, більш обережний: “Я не можу передбачити, що відбудеться у Варшаві цього тижня. Я хотів би бути оптимістом, але я маю бути реалістом”.

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також