Головна Агросектор Ціни на живець свиней пішли вгору

Ціни на живець свиней пішли вгору

by host

Ціни на свиней живою масою продовжили підвищення в останні дні січня, повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумками щотижневого моніторингу.

У ході останніх торгів січня позитивна цінова динаміка зберігалася: активний попит з боку як постійних, так і нових клієнтів, а також запити на додаткові партії серед тижня сприяли підвищенню закупівельних цін до 65–66 грн/кг. Хоча епізодично звучать як вищі, так і нижчі ціни, більшість товарних парій закуповують у межах згаданого діапазону. Середньозважена ринкова позначка цього тижня становить 65,7 грн/кг, що на 9,2% вище ніж попереднього.

Заготівельники відзначають, що на відміну від початку місяця, ринкова пропозиція кондиційних тварин помітно менша, тож не всі змогли закупити бажані обсяги.

Щодо перебігу реалізації, то попри те, що деякі оператори відчули посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини та негативне коливання обсягів замовлень, більшість із них відзначає, що торгівля йде планово та відповідає сезонним тенденціям.

Частина заготівельників висловлює побажання щодо стабілізації цін заготівлі, проте решта не очікує такого розвитку подій вже на початку лютого, тож передбачає подальше відновлення цін.

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також