Головна Агросектор Точне дозування насіння і добрив Spirit 400 C

Точне дозування насіння і добрив Spirit 400 C

by host

Швидкісні посівні комплекси Spirit 400 — це прості та надійні агрегати для висіву широкого спектра сільськогосподарських культур: моделі 400S здійснюють висів лише насіння, а моделі 400С мають можливість одночасно висівати і насіння, і мінеральні добрива.

Основою посівних комплексів є унікальна система дозування насіння та добрив Fenix II із можливістю встановлення, залежно від культури, насіння якої висівається, однієї із чотирьох спеціалізованих котушок, які забезпечую точну подачу матеріалів у нормі від 1 до 500 кг/га за швидкості 15 км/год.

B4a9949

Всі котушки поділено на декілька рядів комірок, до того ж комірки на цих котушках зміщено один відносно одного (по типу OffSet), що забезпечує рівний та постійний потік матеріалів до розподільчої головки та сошників (котушки Fenix II не заповнюються одночасно по всій ширині. Забір продукту відбувається поступово по мірі прокручування котушки).

2 Dji 00266

Міцна конструкція рами, місткий бункер для насіння та добрив (об’єм бункеру сівалки лише для висіву насіння становить 3740 л, а для насіння та добрив — 3900 л) гарантують довгий термін експлуатації та тривалу роботу в полі без простоїв.

St3d 16030286 0004 Spirit Coulters

Джерело: Агроновини

Читайте також