Головна Агросектор Tempo F 8 – бестселер українського ринку

Tempo F 8 – бестселер українського ринку

by host

2011 року вітчизняним аграріям було вперше продемонстровано високошвидкісну сівалку точного висіву Tempo F8 від компанії Väderstad, яка буквально «перевернула з ніг на голову» уяву фермерів щодо точності, продуктивності, простоти налаштування та, найголовніше, якості висіву технічних культур.

Сьогодні компанія Väderstad має дуже широку лінійку сівалок точного висіву Tempo, але модель Tempo F8 залишається чи не найулюбленішим агрегатом серед вітчизняних аграріїв. І, враховуючи технічні та технологічні можливості сівалки, це цілком закономірно.

Насамперед, що вирізняє агрегат серед інших, це висока швидкість висіву. Дозуючі пристрої, які працюють із надлишковим тиском, без проблем забезпечують висів на швидкості від 10 до 17 км/год.

Сівалка практично повністю автономна, трактору потрібно лише тягнути її та забезпечувати привід гідромотора, який приводить в рух вентилятор та генератор. У сівалці повністю відсутні привідні шестірні, ланцюги, коробки передач для зміни норми висіву. Тут все просто: на кожній секції є електромотор, який приводить у рух висівний пристрій, швидкість обертання якого залежить від швидкості руху самої сівалки, що визначається спеціальним радаром. Також радує простота зміни висівних дисків та очищення сівалки від залишкового посівного матеріалу.

Vv15034 33665

Незаперечною перевагою є й наявність місткого бункеру для добрив та окремої системи для їхнього внесення. Залежно від моделі, бункер для добрив може бути місткістю 1275 або 1700 л. Платформа забезпечує простий та безпечний доступ до бункера, оснащеного великим люком, що значно спрощує його завантаження із мішків типу біг-бег. А велика місткість бункера скорочує час його завантаження, що знижує час простоїв у полі.

Електроніка також заслуговує на увагу. Наявність електричних двигунів дозувальних пристроїв та системи внесення мінеральних добрив забезпечує можливість диференційованого висіву та внесення добрив. До того ж практично всі параметри виконуваних сівалкою робочих процесів (кількість «пропусків», «двійників», засіяна площа, рівень добрив та насіння в бункері тощо) можна контролювати на моніторі комп’ютера в кабіні трактора.

Також є функція індивідуального вимикання висівних секцій, яка поставляється у базовій комплектації.

Mg 3542

Наразі Tempo здатна сіяти будь-які культури з ідеальними результатами: кукурудза, цукрові буряки, соя, соняшник, ріпак, бавовна, сорго тощо. Високий ступінь універсальності деяких модель Tempo щодо роботи з насінням різних культур обумовлена легкою зміною відстані між рядками і простим налаштуванням машини під міжряддя 450, 500, 600, 700, 750, 762 та 800 мм (залежно від технології) з одночасним внесенням мінеральних добрив і мікрогранулята.

Джерело: Агроновини

Читайте також