Головна Агросектор Окупанти планують відновити завод шампанських вин у Бахмуті та “Артемсіль”

Окупанти планують відновити завод шампанських вин у Бахмуті та “Артемсіль”

by host

Російські окупанти замахнулися на відновлення стратегічних підприємств на тимчасово окупованих територіях Донецької області, що підкреслює цинічність їхніх дій.  Зокрема, вони планують запустити легендарний завод шампанських вин у зруйнованому ними Бахмуті, та розпочати видобуток солі на “Артемсолі”. 

Російські окупанти на чолі з ватажком т.зв. “днр” денисом пушиліним мають плани щодо відновлення окремих стратегічних промислових потужностей на тимчасово окупованих територіях Донецької області. Попри масштабні руйнування внаслідок бойових дій, які спричинили окупаційні війська, вони сподіваються запустити Бахмутський завод шампанських вин, а також розпочати видобуток солі на підприємстві “Артемсіль”.

Пушилін безпідставно заявив, що “Артемсіль” нібито має 300-річні запаси солі, яких вистачить для всієї території рф.

Додамо, що саме українська держава і надалі залишається єдиним легітимним власником таких стратегічних підприємств як Бахмутський завод шампанських вин чи “Артемсіль”. Російська армія окупувала українські міста та намагається маніпулятивними заявами виправдати свої дії, спершу росіяни зруйнували Бахмут, а зараз вже вкотре повідомляють про нібито його відновлення.

Джерело: bahmut.in.ua

Джерело: Аграрні новини

Читайте також