Головна Агросектор Один з найбільш епатажних брендів у світі створив кросівки із бананової шкіри

Один з найбільш епатажних брендів у світі створив кросівки із бананової шкіри

by host

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про партнерство з будинком моди Balenciaga для випуску кросівок із екологічно чистої тканини з бананового волокна Bananatex.

Взуття є екологічною версією популярних кросівок від Balenciaga Triple S, які мають характерну масивну форму. 

Тепер вони доступні у звичайних та онлайн-магазинах модного дому в двох кольорах — чорному та бежевому.

«Balenciaga і Bananatex! Це – велика новина! Культовий Triple S виготовлений із 100% рослинної шкіри нового покоління. Ми з нетерпінням чекаємо на багато інших у майбутньому!», – написав на своєму LinkedIn Ханнес Шенеггер, співзасновник QWSTION і Bananatex.

Bananatex — це міцна тканина, виготовлена ​​з натуральних рослин банана Абака, вирощених у високогір’ї Філіппін. Ці рослини не потребують пестицидів, добрив чи додаткової води. Окрім того, вони можуть сприяти відновленню лісів і біорізноманіттю в районах, знищених пальмовими плантаціями.

Bananatex розроблений після трьох років досліджень.

Цей матеріал є абсолютною альтернативою синтетичним тканинам, і вже отримав численні нагороди за екологічність і дизайн.

«Bananatex — один із трьох брендів, які цього року зареєстрували тканини під торговою маркою Vegan. Це справді захоплююча подія в текстильній промисловості, і ми сподіваємося, що реєстрація на зразок Bananatex зрештою призведе до появи на ринку більшої кількості веганських продуктів, та покаже, наскільки доступною може бути веганська мода!» – сказала Джоді Браун, спеціаліст із сертифікації The Vegan Trademark, у 2023 році.

Джерело: newfood.ua

Джерело: Агроновини

Читайте також