Головна Агросектор Nestlé за допомогою мікробів створила продукт для нарощування м’язів

Nestlé за допомогою мікробів створила продукт для нарощування м’язів

by host
Nestlé за допомогою мікробів створила продукт для нарощування м’язів

Nestlé анонсувала розробку одного із перших продуктів, які їй вдалося отримати завдяки точній ферментації.

Це – сироватковий білок Orgain Better Whey, без лактози та нетваринного походження. 

У Nestlé зазначають, що цей продукт також є більш екологічним, ніж традиційний сироватковий протеїн, оскільки для його виробництва використовується менше води, енергії та продукується менше викидів парникових газів. 

Orgain Better Whey продається як продукт функціонального харчування, який підтримує здоров’я м’язів і травлення, з 21 г білка, 5 г BCAA і 1,5x лейцину на порцію.

Експерти оцінюють Orgain Better Whey як захоплюючу розробку для сталого харчового простору, оскільки вона демонструє здійсненність і масштабованість технології точної ферментації. 

Це і сигнал того, що точна ферментація перестає бути полем діяльності одних лише стартапів. Гіганти ринку почали розробляти продукти внаслідок власних досліджень та розробок.

«Продукт, розроблений у нашому науково-дослідному центрі Nestlé Health Science у партнерстві з Orgain (контрольний пакет акцій Orgain Nestlé придбала у 2022-му – ред.), містить прецизійний ферментований сироватковий інгредієнт, який біоідентичний сироватковому протеїну, він не містить лактози й легше засвоюється», – описує інновацію сама компанія.

Зараз Orgain’s Better Whey можна купити на вебсайт компанії, також буде проведене невелике регіональне тестування офлайн.

Продукт має смак вершково-шоколадної помадки. Серед інших інгредієнтів – алкалізоване какао, органічна гуарова камедь і органічна вершкова основа Orgain, виготовлена з акації, соняшникового лецитину та соняшникової олії.

Джерело: newfood.media

Джерело: Аграрні новини

Читайте також