Головна Агросектор Не поступається західним аналогам: представлена ще одна вітчизняна машина для розмінування

Не поступається західним аналогам: представлена ще одна вітчизняна машина для розмінування

by host
Не поступається західним аналогам: представлена ще одна вітчизняна машина для розмінування

В Україні представлена вже третя модель вітчизняної машини для розмінування. Вона створена українською компанією efarm pro спільно із сумськими виробниками сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки. 

Зазначається, що презентація розробки, відбулася 21 лютого 2024 року на одному з випробувальних полігонів.

Нова машина для розмінування за своїми характеристиками не поступається кращим західним аналогам. Українська машина створена на основі шасі трактора Т-156 та здатна очищати за годину 5 тисяч квадратних метрів землі.

Приблизно стільки ж очищає хорватська DOK-ING MV-10. Вітчизняна розробка продемонструвала також дуже високу щільність обробки землі – відстань між смугами, обробленими робочим механізмом машини, складе лише 2 сантиметри.

Як розповів заступник міністра економіки Ігор Безкаравайний, попереду сертифікація машини та запуск серійного виробництва.

“Техніка розроблялась компанією efarm pro спільно з виробниками, тож потужності для виготовлення та, в разі необхідності, ремонту машин додатково шукати не потрібно. Враховуючи потреби операторів у машинах для розмінування, попит на техніку буде”, – зазначив Безкаравайний. 

“Надзвичайно приємно, що розробником нової вітчизняної машини для розмінування стала компанія, яка є резидентом буткемпу з інновацій у сфері гумрозмінування, який Міністерство економіки організувало спільно з Київською школою економіки. Це значить, що наші зусилля досягають мети”, – зазначила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Нагадаємо, Акселераційна програма для українських підприємців, які мають інноваційні рішення у сфері гуманітарного розмінування триває. Розробники, які бажають взяти участь у буткемпі, мають змогу подати заявку на сторінці програми. 

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також