Головна Агросектор Найбільша сімейна агрокомпанія світу інвестує у рослинний 3D-бекон

Найбільша сімейна агрокомпанія світу інвестує у рослинний 3D-бекон

by host

Cargill інвестує в нові технології для розробки альтернатив рослинного м’яса. Цього разу фінансування від харчового гіганта отримав іспанський стартап Cocuus.

Загалом ідеться про інвестиційний раунд у $2,5 млн. Яка сума фінансування залучена саме від Cargill, стартап не уточнює. 

Нові інвестиції підуть нарощування виробництва бекону рослинного походження, надрукованого на 3D-принтері. Також Cocuus планує приглянутися до можливостей 3D-друку тунця та креветок.

На заводі Cocuus на півночі Іспанії планують цього року виготовити до 1000 тонн надрукованого на 3D-принтері рослинного бекону. 

Продукт з’явився на ринку під брендом Foody’s з жовтня 2023 року.

З погляду Cargill, інвестиція в Cocuus є частиною її глобальної стратегії, спрямованої на задоволення споживачів поживними та екологічно чистими харчових продуктів. Поле зору агропродовольчого гіганта уже охопило всі найбільш інноваційні способи виробництва їжі. Cargill інвестував у стартап, що вирощує в лабораторії тваринний жир, створив екстравеганський шоколад, аналогів якого немає на ринку, інвестував у переробку водоростей на інноваційну складову рослинного м’яса тощо. Тож веганський бекон, безсумнівно, є гарним продовженням.

У Cargill також говорять, що рішення Cocuus дозволяє отримувати дійсно якісний продукт, і за умови масштабування рослинний бекон зможе бути корисною, доступною, масовою їжею.

Джерело: newfood.media

Джерело: Аграрні новини

Читайте також