Головна Агросектор На Тернопільщині державі повернули 10 гектарів земель вартістю понад 300 млн грн

На Тернопільщині державі повернули 10 гектарів земель вартістю понад 300 млн грн

by host

Прокуратура через суд повернула державі ще 10 га земель заказника вартістю понад 300 млн грн із незаконного володіння Тернопільської міської ради.

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, передає Укрінформ.

«Західний апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу Тернопільської міської ради й залишив в силі рішення суду першої інстанції про повернення державі земельної ділянки площею 10 га в гідрологічному заказнику «Серетський» вартістю понад 300 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Як пояснюють у прокуратурі, землі заказника «Серетський» незаконно вибули з державної власності і були передані до комунальної власності Тернопільської міської ради як землі сільськогосподарського призначення. Проте, оскільки вони є землями природно-заповідного фонду, то мають належати державі, відтак Тернопільська окружна прокуратура звернулась з позовом до суду. Суд першої інстанції підтримав позицію прокурорів і повернув 10 га заказника у державну власність.

Незважаючи на подану представниками ТМР апеляційну скаргу з доводами про відсутність підстав для повернення землі у власність держави, суд апеляційної інстанції відхилив її та залишив у силі рішення суду першої інстанції.

Участь у розгляді справи забезпечували прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської та Львівської обласних прокуратур. Рішення суду вступило в законну силу.

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також