Головна Агросектор На Полтавщині з’явиться індустріальний парк, який займатиметься глибокою переробкою агропродукції

На Полтавщині з’явиться індустріальний парк, який займатиметься глибокою переробкою агропродукції

by host

На території парку, який розташується на площі в понад 13 га в Лубенському районі Полтавської області, передбачається спорудження підприємства з глибокої переробки зерна кукурудзи.

Про це повідомило Мінекономіки.

Зазначається, що індустріальний парк “Смарт Тех Індастрі” на Полтавщині включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Відповідне рішення було ухвалене урядом на засіданні 1 березня 2024 року.

“Сьогодні уряд України докладає значних зусиль для підтримки національного виробника, стимулювання виробництва, розвитку переробних підприємств, що виробляють продукцію з високою доданою вартістю. З огляду на це зростає значення індустріальних парків, як максимально сприятливих для розвитку бізнесу майданчиків. Концепція “Смарт Тех Індастрі” передбачає значні інвестиції в будівництво підприємства глибокої переробки агропродукції та вагомі результати роботи”, – розповів заступник міністра економіки Віталій Кіндратів.

На території парку, який розташується на площі в понад 13 га в Лубенському районі Полтавської області, передбачається спорудження підприємства з глибокої переробки зерна кукурудзи. Підприємство спеціалізуватиметься на виробництві харчових продуктів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, готових кормів для тварин. Також серед напрямків роботи парку –  виробництво готових металевих виробів, лісопильне та стругальне виробництво та ін.

У Мінекономіки повідомляють, що для безперервного постачання енергії на об’єкти виробництва буде збудована ТЕС загальною потужністю 3 МВт. Відповідно до укладеного з американськими інвесторами меморандуму, в облаштування інфраструктури парку планується інвестувати $7 млн, в будівництво об’єктів парку – $20 млн. Парк забезпечить створення близько 350 нових робочих місць в переробній промисловості.

Джерело: AR

Читайте також