Головна Агросектор На Львівщині зростає попит на земельні паї з боку юридичних осіб

На Львівщині зростає попит на земельні паї з боку юридичних осіб

by host

В межах другого етапу ринку землі у лютому 2024 року на території Львівщини продано 129 земельних ділянок – паїв, площею 142,8 га, що на 45% більше ніж у січні цього року.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, посилаючись на дані моніторингу земельних правочинів ГУ Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом впродовж січня-лютого поточного року правочинів купівлі-продажу земельних паїв укладено на 218 ділянок загальною площею 251,8 га. Середня вартість відчужених земельних паїв у лютому зросла на 60% в порівнянні з січнем, і становить 88,1 тис. гривень при середній площі однієї ділянки 1,16 га.

Всього за 2 місяці поточного року на Львівщині укладено правочинів купівлі – продажу земель сільськогосподарського призначення на 483 ділянки загальною площею 442,5 га, з яких фізичними особами придбано 473 ділянки площею 432,0 га та юридичними особами – 10 земельних ділянок площею 10,5 га.

«Потреба фінансового ресурсу на посівну кампанію 2024 року та низькі ціни на зерно дещо стримують аграріїв від купівлі землі, оренда для виробників залишається більш привабливою», – зазначила Тетяна Гетьман, директорка департаменту.

Джерело:AgroTimes

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також