Головна Агросектор МХП Косюка скартографував третину свого земельного банку

МХП Косюка скартографував третину свого земельного банку

by host

Агрохолдинг МХП створив карти врожайності 130 тис. га, тобто третини від земельного банку.

Про це говориться у повідомленні МХП у Facebook.

«Ми створили якісні карти врожайності на найбільшій площі землі серед усіх компаній України!» — уточнили в компанії.

Зазначається, що у процесі картографування було задіяно 150 комбайнів найрізноманітніших марок, 99% з яких обладнані системами передачі даних Field View Drive. Картографування врожайності дозволяє оцінити ефективність технології на кожній ділянці поля та удосконалити її.

«Накопичення даних із карт врожайності за декілька років у майбутньому дозволить створити новий підхід для отримання максимального результату за оптимальних витрат технології з кожної окремої ділянки поля», — зазначає керівник науково-інноваційного відділу дирекції з агробізнесу МХП Віктор Марценюк.

Довідка: агрохолдинг МХП є провідним виробником курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових та олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема, через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також посідає провідну позицію у рослинництві.

Джерело: agroportal.ua

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також