Головна Агросектор Китай відкрив свій ринок для українського меду

Китай відкрив свій ринок для українського меду

by host

Українські бджолярі відтепер можуть постачати свою продукцію на ринок Китайської Народної Республіки.

Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Як зауважують у відомстві, пройдено всі етапи погодження форми сертифіката на експорт меду до Китаю.

“Процедуру відкриття ринку меду на КНР, яка розпочалась ще в 2019 році, офіційно завершено і зазначений ринок відкритий для вітчизняних експортерів”, – підкреслили у Держпродспоживслужбі.

Там додають, що погоджена форма Сертифікату на експорт меду з України до Китайської Народної Республіки оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі “Міжнародне співробітництво”, рубрика “Сертифікати на експорт з України” за посиланням.

З метою оптимізації процесу експорту потенційним експортерам меду рекомендують ознайомитись з  Методичними рекомендаціями для державних ветеринарних інспекторів України та операторів ринку, які мають намір здійснювати експорт меду до КНР.

Як підкреслюють у відомстві, ринок Китаю є дуже перспективним для експорту продукції українського виробництва і його відкриття для українського меду значно розширює можливості для вітчизняних виробників. 

“Це перший ринок експорту, який Держпродспоживслужба відкрила в цьому році. Було зроблено великий обсяг роботи, проведено безліч зустрічей, переговорів, здійснено аудит державної системи контрою в Україні. В планах – не зупинятися, а продовжувати працювати для забезпечення безперебійного експорту української продукції з метою посилення економічної стабільності та збільшення робочих місць в нашій країні”, – наголосив голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук.

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також