Головна Агросектор Комплексне просторове планування – важливий інструмент розвитку та відновлення

Комплексне просторове планування – важливий інструмент розвитку та відновлення

by host

Просторове планування – це каталізатор для розвитку містобудівного, земельного, природоохоронного та інших кадастрів та реєстрів. А також важливий інструмент громад.

Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик під час вступного слова на конференції «Просторове планування для розвитку та відновлення громад Харківщини».

«Комплексне просторове планування – важливий інструмент розвитку та відновлення. Для громад – це спосіб залучення інвестицій, зменшення корупційної складової, автоматизації процесів надання бізнесу дозвільних документів, а для населення – адміністративних послуг», – зазначив Денис Башлик.

За його словами, дуже правильно, проводити таку конференцію саме на Харківщині, одній з найбільш постраждалих від війни областей. При цьому в області не припиняють працювати над відновленням та подальшим розвитком, слугуючи прикладом для інших регіонів України.  

Під час конференції представники територіальних громад Харківської області, центральних органів виконавчої влади, органів виконавчої влади Харківської області, програми USAID АГРО обговорили ключові напрями проєкту. Зокрема, питання земельної та меліоративної реформи, просторове планування, земельний кадастр. Також відбулася презентація субгрантового проєкту з впровадження просторового планування у громадах Харківщини та алгоритмів його реалізації, підписання меморандумів з розвитку просторового планування програмою USAID АГРО з представниками громад Харківщини.

Джерело: AR

Читайте також