Головна Агросектор Кернел запустить роботу Старокостянтинівського ОЕЗу наприкінці 2023/24 МР

Кернел запустить роботу Старокостянтинівського ОЕЗу наприкінці 2023/24 МР

by host

Старокостянтинівський ОЕЗ агрохолдингу «Кернел», що на Хмельниччині, має розпочати роботу наприкінці 2023/24 МР. Про це на засіданні «Зернового клубу УЗА» заявив генеральний директор «Кернел» Євген Осипов, повідомляє Latifundist.com.

«Ми плануємо закінчити ОЕЗ (будівництво — прим. ред), щоб він вже працював в кінці цього сезону. Будемо виходити на повні потужності», — сказав Осипов і уточнив, що завод має почати працювати влітку 2024 року.

Раніше в компанії заявляли, що запуск ОЕЗу запланований на весну 2024 року. Технологія, реалізована на базі Старокостянтинівського ОЕЗу, передбачає виготовлення нерафінованої пресової соняшникової олії, потужність зберігання — 120 тис. т.

«На західній Україні є великі обʼєми, перш за все, ріпаку, соняшник гарно росте, тому ми бачимо попит на цей завод від наших фермерів, їм треба швидко кудись завезти продукцію, отримати гроші, десь покласти на зберігання (олійні, — прим. ред.) і завод дасть їм всі ці можливості», — зазначив Осипов.

Він додав, що «Кернел» закінчує інвестиціїну програму, незважаючи на всі ризики, на цей МР вона складала близько $200 млн.

Нагадаємо, будівництво Старокостянтинівського ОЕЗу розпочалося у квітні 2019 року.

Джерело: AR

Читайте також