Головна Агросектор Фермер перетворив старий комбайн на дивовижний будинок для відпочинку

Фермер перетворив старий комбайн на дивовижний будинок для відпочинку

by host

Британський фермер Вілл Раутон придбав старий зернозбиральний комбайн, щоб перетворити його на місце для відпочинку, пише SEEDS.

Чоловік придбав старий комбайн за 5000 фунтів, а на ремонт витратив ще 20 000 фунтів. Зараз він здає унікальне місце для відпочинку в оренду подобово за 120 фунтів.

Фермер витратив чотири місяці, щоб перетворити сільськогосподарську техніку на затишний будиночок у своєму кемпінгу. Кемпінг з комбайном розташований за 11 кілометрів від приморського міста Скегнесс, що в Англії, пише The Mirror.

«Я абсолютно не досвідчений у таких речах. Я просто подивився на комбайн і зрозумів, що там можна облаштувати спальню», – поділився Вілл.

Спочатку чоловік витягнув усі робочі частини комбайна, окрім двигуна, щоб згодом загнати його на свою територію.

Image 10

Коли всередині він залишився порожнім, фермер почав проводити електрику й встановлювати теплу підлогу. Згодом він поставив там меблі, серед яких – двоспальне ліжко розміру king-size, кухонна стійка та холодильник, а також лежанка для тварин.

У помешканні можуть розміститися до чотирьох гостей. Поруч також є комунальний блок з туалетами та гарячим душем. Комбайн орендували вже багато людей, серед яких були і пари, і сім’ї.

Джерело: Аграрні новини

Читайте також