Головна Агросектор ФАО надасть корми для підтримки виробників лососевих видів риб по всій Україні

ФАО надасть корми для підтримки виробників лососевих видів риб по всій Україні

by host
ФАО надасть корми для підтримки виробників лососевих видів риб по всій Україні

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує програму підтримки виробників лососевих видів риб через забезпечення їх кормами для риб з метою подолання негативних наслідків війни та порушення ланцюжків постачання. Заявки на участь у програмі приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 17 березня 2024 року.

Ця ініціатива координується ФАО та Генеральною комісією з питань рибальства в Середземному морі у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Державним агентством меліорації, рибного господарства та продовольчих програм України, і спрямована на підтримку сталого та стійкого розвитку аквакультури.

У межах програми, нагальна допомога буде надана аквафермерам у доступі до кормів, які мають різні вікові групи вирощуваних видів риб та різні етапи виробництва, за умови відсутності податкової заборгованості та подання у встановлені строки звітів про обсяги виробництва продукції аквакультури за затвердженою в установленому порядку формою № 1 А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2022 рік».

Відібрані заявники зможуть отримати корм у пунктах роздачі, самостійно покривши транспортні та логістичні витрати. Зверніть увагу, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги.

Кінцевий термін подання заявки – 17 березня 2024 року.

Джерело: AR

Читайте також