Головна Агросектор Carrier ХТ — універсальність за будь яких умов

Carrier ХТ — універсальність за будь яких умов

by host
Carrier ХТ — універсальність за будь яких умов

Дискові культиватори Carrier XT від компанії Väderstad єдині машини на вітчизняному ринку, які мають можливість здійснення високошвидкісного ультраповерхневого обробітку ґрунту, лущення стерні, основного та передвисівного обробітків ґрунту.

Головною особливістю Carrier XT є його гідравлічнокеровані пруси кріплення дисків, що дає можливість налаштувати кут атаки та нахилу робочих органів відносно горизонту і, відповідно, оптимізувати їхню роботу за різної робочої глибини. Таким чином, одна й та сама машина з одними й тими самими робочими органами показує високу ефективність та якість роботи за мінімальної та максимальної робочої глибини — ніякої шиферності, забивання, пропущених ділянок!

0 Dji 0768

Carrier XT доступний у трьох моделях із різною робочою шириною 4,25 м, 5,25 м або 6,25 м. Машина може поставлятися як у напівпричіпній, так і в навісній версії.

Агрегат може бути оснащено дисками TrueCut діаметром 450 та 470 мм або спеціалізованими дисками CrossCutter Disc та CrossCutter Disc Aggressive  для ультраповерхневого обробітку.

Carrier Xt 525 09

Завдяки адаптації кутів нахилу дисків до робочої глибини, культиватор Väderstad Carrier XT виконує більший обсяг робити з меншими інвестиціями в технічний парк господарств, що є досить важливо в сучасних реаліях господарювання.

Джерело: AR

Читайте також