Головна Політика ЗСУ знищили російську ДРГ у Купʼянську та захопили прапор рф

ЗСУ знищили російську ДРГ у Купʼянську та захопили прапор рф

ЗСУ знищили російську ДРГ у Купʼянську та захопили прапор рф

Українські військові зірвали спробу російської пропаганди, яка намагалася створити ілюзію успіхів окупантів у Купʼянську. За даними 10-го армійського корпусу ЗСУ, ворожа диверсійно-розвідувальна група, що готувала постановочні відео з російським триколором, була ліквідована, а сам прапор перейшов до Сил оборони як трофей.

Про це розповідає News IO

Знищення російської ДРГ та фейкові відео

російські військові, переодягнені у цивільний одяг, зняли відео на вулицях Купʼянська, намагаючись представити себе як місцевих мешканців, що нібито підтримують російську федерацію. На цих кадрах вони позували з триколором, щоб показати «контроль» над містом.

Проте сили оборони оперативно відреагували на цю спробу дезінформації. Українські захисники знищили ворожу групу та зафіксували хід операції на відео, оприлюднивши докази ліквідації окупантів та захоплення їхнього прапора.

“На Куп’янському напрямку противник намагався висвітлити свої “успіхи” через постановочні пропагандистські матеріали. Для цього ворог навіть вдавався до перевдягання у цивільний одяг та розгортання свого прапора у Купʼянську. Усі ці спроби виявилися марними. Українські захисники миттєво знищують подібні демонстрації разом із ворожими штурмовими групами», — розповіли українські бійці.

Обстановка на Купʼянському напрямку

За інформацією Генерального штабу ЗСУ, станом на 16:00 3 вересня 2025 року окупанти тричі намагалися прорвати оборону в районі населеного пункту Загризове та в напрямку Купʼянська. Проте усі спроби були відбиті, а ворог зазнав втрат.

Таким чином, поширення фейкових «успіхів» російської армії зазнало повного провалу. Українські військові продовжують тримати оборону та ефективно протидіють інформаційним та бойовим провокаціям противника.