Головна Політика Зеленський погодив призначення Данілова послом в Молдові

Зеленський погодив призначення Данілова послом в Молдові

by host
Зеленський погодив призначення Данілова послом в Молдові

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру колишнього секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова на посаду посла в Молдові.

«Олексій Данілов продовжить роботу на дипломатичному напрямку. Я погодив його кандидатуру на посаду нового посла у Молдові. Він говорив мені саме про таке бачення своєї подальшої роботи на Україну», – сказав він у своєму відеозверненні.

За його словами, для України Молдова є «надзвичайно вагомою державою і з точки зору безпекових викликів в регіоні, і з точки зору двосторонньої взаємодії».

Раніше 29 березня Володимир Зеленський звільнив Марка Шевченка з посади посла України в Республіці Молдова.

Читайте також: «Розпочинаємо оновлену роботу»: Зеленський провів засідання РНБО

27 березня Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря РНБО, без подробиць повідомивши, що він переводиться на інший напрямок. Його наступником став керівник Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка.

Данілов, коментуючи звільнення, подякував за можливість «служити своїй країні» та пообіцяв надалі працювати для України.

Олексія Данілова призначили заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони 23 липня 2019 року, секретарем – 3 жовтня того ж року. У 90-ті Данілов був мером Луганська, на президентських виборах 2004 року очолив Луганський штаб Віктора Ющенка, та пізніше став губернатором області. Два роки був народним депутатом України п’ятого скликання від Блоку Юлії Тимошенко.

Читайте також