Головна Політика Зеленський подякував Вселенському патріарху за підпис під комюніке Саміту миру

Зеленський подякував Вселенському патріарху за підпис під комюніке Саміту миру

by host

Україна вже почала готувати наступні кроки після Саміту миру, заявив у вечірньому зверненні 18 червня Володимир Зеленський. Він додав, що провів сьогодні народу з дипломатами щодо закріплення відповідальних за регіонами, «щоб залучити ще більше учасників до спільної роботи над пунктами Формули миру».

«Так само, як і перший Саміт миру, що відбувся у Швейцарії, групи мають стати максимально інклюзивними – щоб різні країни та лідери могли проявити себе. І, звичайно, продовжуємо працювати над підтримкою комюніке першого Саміту», – заявив він.

Читайте також:«Мирні умови» Путіна: чого чекати українцям в окупації

Зеленський також прокоментував приєднання Вселенського патріарха до фінальної заяви за підсумками саміту:

«Я вдячний Його Всесвятості Патріарху Варфоломію за приєднання до комюніке та незмінну підтримку наших мироустановчих зусиль. Будуть і інші такі новини – інші нові приєднання до комюніке. Команда займається цим».

Напередодні медіа звернули увагу на те, що під комюніке учасників Саміту миру в Швейцарії з’явився підпис Вселенського патріархату.

Вселенський патріарх Варфоломій під час Глобального саміту миру в Швейцарії, 16 червня 2024 року

Вселенський патріарх Варфоломей не коментував підпис, але виступив на Саміті миру. У своєму зверненні він висловив підтримку «справедливому та сталому миру в суверенній Україні».

Читайте також