Головна Політика Зеленський під час зустрічі з Блінкеном заявив про потребу якнайшвидшої доставки військової допомоги США

Зеленський під час зустрічі з Блінкеном заявив про потребу якнайшвидшої доставки військової допомоги США

by host

Під час зустрічі в Києві з держсекретарем США Ентоні Блінкеном президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність якнайшвидшого доправлення раніше погодженої американської військової допомоги до України, насамперед систем протиповітряної оборони.

«Те, що, як мені здається, є важливим для обох сторін: це насамперед рішення щодо пакета військової допомоги – потрібно доставити цю військову допомогу якнайшвидше. Йдеться про ППО насамперед. Це найбільша проблема для нас. Нам дійсно потрібно вже сьогодні два Patriot для Харкова, для Харківської області, тому що люди постійно страждають від обстрілів, від російських ракет», – заявив він.

Зеленський також зазначив, що для України є важливою участь у майбутньому Саміті миру Сполучених Штатів і самого президента Джозефа Байдена.

«Саміт миру для нас є надзвичайно важливим. Нам потрібно, щоб участь брали не лише США, а й, власне, президент Байден. Ваша допомога нам також потрібна в тому, щоб залучити якнайбільше країн до цієї ініціативи», – сказав він.

Президент України подякував держсекретарю США за візит у цей «складний час для нашої країни, для сходу нашої країни» і за «цей сигнал підтримки».

Блінкен, у свою чергу, зауважив, що допомога США схвалена, «вона уже їде і скоро прибуде до України».

«Вона допоможе по-справжньому боротися проти агресії РФ на полі бою. Ми, як і багато партнерів, впевнені, що ви досягнете перемоги саме на полі бою», – сказав він.

Читайте також