Головна Політика Зеленський анонсував збільшення чисельності прикордонних військ

Зеленський анонсував збільшення чисельності прикордонних військ

by host
Зеленський анонсував збільшення чисельності прикордонних військ

Президент України Володимир Зеленський заявив про плани збільшити чисельність прикордонних військ.

«Протягом дня провів кілька важливих нарад. Глава уряду Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Клименко, інші урядовці. Я погодив подальші кроки для розвитку Державної прикордонної служби України та, відповідно, прикордонних військ… Будемо збільшувати чисельність прикордонних військ – і з огляду на поточні завдання захисту від російської агресії, і в розрахунку на довготривалий захист кордонів нашої держави після цієї війни», – сказав Зеленський у вечірньому зверненні 12 березня.

Про терміни і те, яким саме планується це збільшення, голова держави не повідомив.

Під час звернення він відзначив підрозділи прикордонних військ, «які проявили себе особливо цими тижнями й місяцями», зокрема, прикордонників Сумського загону, «які протидіють російським диверсантам і зміцнюють наші оборонні позиції на кордоні», а також Чернігівського, Харківського і Волинського прикордонних загонів.

У Державній прикордонній службі раніше наголошували, що Росія «найбільш активно» використовує своїх диверсантів на Сумщині. Крім того, російські війська фактично щодня обстрілюють прикордонні громади Сумщини.

Читайте також