Головна Важливе за добу на фронті було 158 зіткнень, на Торецькому напрямку «агресор значно активізувався»

за добу на фронті було 158 зіткнень, на Торецькому напрямку «агресор значно активізувався»

by host

Протягом минулої доби на фронті зафіксували 158 бойових зіткнень, повідомив у ранковому зведенні 3 липня Генеральний штаб Збройних сил України.

Зокрема, за даними Генштабу, на Торецькому напрямку «агресор значно активізувався – вчиняв 32 атаки, зокрема, у районах населених пунктів Торецьк, Північне, Південне, Залізне і Нью-Йорк на Донеччині».

На Покровському напрямку українські сили відбивали 51 атаку російських військ поблизу населених пунктів Новоолександрівка, Воздвиженка, Євгенівка, Новоселівка Перша, Лозуватське, Яснобродівка, Макарівка, Калинове, Пантелеймонівка і Уманське Донецької області. «Основні зусилля ворог концентрував у районі Новоолександрівки – провів там понад половину своїх атак», – йдеться в повідомленні.

На Харківському напрямку, за даними командування, загарбники продовжували наступальні дії за підтримки авіації, загалом тут відбулося вісім бойових зіткнень у районах населених пунктів Вовчанськ і Глибоке.

«На Куп’янському напрямку кількість боєзіткнень за добу склала 13. Сили оборони відбивали атаки противника в районах Синьківки Харківської області та Стельмахівки на Луганщині. Основні зусилля ворог прикладав у районі Синьківки – там відбулося близько 80 відсотків від усіх протистоянь на напрямку», – йдеться у зведенні.

На Лиманському напрямку, за даними Генштабу, українські військові «стали на заваді» 18 атакам російських сил у районах населених пунктів Греківка, Макіївка, Невське Луганської області і Терни на Донеччині.

«На Сіверському напрямку Силами оборони відбито п’ять атак в районах Івано-Дар’ївки, Спірного і Виїмки Донецької області. На Краматорському напрямку українські захисники зупинили 14 спроб противника прорвати нашу оборону в районах Кліщіївки, Калинівки, Іванівського і Часового Яру Донецької області. На Курахівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районі населених пунктів Георгіївка, Красногорівка і Парасковіївка, де ворог 10 разів намагався прорвати оборону наших військ», – йдеться в повідомленні.

В американському Інституті вивчення війни у звіті, оприлюдненому в ніч на 3 липня, заявили, що російське військове командування може мати намір використати натиск на Торецьк, щоб створити оперативні можливості для просування або в районі Часового Яру, або в районі Авдіївки.

Читайте також