Головна Важливе з населених пунктів Харківщини вже евакуювали понад 4 тисячі людей

з населених пунктів Харківщини вже евакуювали понад 4 тисячі людей

by host

Із населених пунктів Харківщини, де активізувалися бойові дії, вже евакуювали понад 4 тисячі людей, розповів голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Триває евакуація населення з територій, де ворог активізував бойові дії. За понад дві доби силами ОВА, місцевих адміністрацій, Координаційного гуманітарного центру та волонтерів, поліції, ДСНС евакуювали понад 4000 тисячі жителів з населених пунктів, де є загроза для життя й здоров’я цивільних», – написав Синєгубов.

За його словами, «усім евакуйованим надається супровід згідно з розробленою ще в 2022 році дорожньою картою». Зокрема, розгорнули ще майже 900 місць для евакуйованих і при потребі цю цифру збільшать. Окрім того, є домовленості з «Укрзалізницею», що у разі збільшення темпів евакуації будуть додаткові потяги за окремими напрямками, каже голова ОВА.

Синєгубов додав, що «на напрямку Старий Салтів проблем з евакуацією та переміщенням цивільного населення немає».

Генеральний штаб Збройних сил повідомив увечері 10 травня, що російські війська намагаються наступати в Харківській області.

Перед цим президент Володимир Зеленський повідомив, що російські війська спробували «розширити операції проти України». За його словами, «наразі відбувається посилення сил на Харківському напрямку та на лінії кордону з РФ».

Читайте також