Головна Політика ЄС готує санкції проти компаній, які постачають до РФ товари для підтримання війни в Україні – Bloomberg

ЄС готує санкції проти компаній, які постачають до РФ товари для підтримання війни в Україні – Bloomberg

by host

Європейський союз оцінює можливість запровадження санкцій щодо більш як десятка компаній, які продовжують постачати до Росії заборонені європейські товари. Про це 23 квітняпише видання Bloomberg із посиланням на певний документ, який отримала редакція.

Ідеться про компанії, розташовані в Туреччині, Об’єднаних Арабських Еміратах, Китаї, Гонконгу та самій Росії.

За повідомленням, ці компанії завезли до РФ заборонених європейських товарів на десятки мільйонів євро, пише Bloomberg. Згідно з документом, імпорт включав технології, пов’язані з навігаційними системами для ракет, виготовлені в ЄС антени, а також компоненти, що використовуються у військових комп’ютерних засобах. Значна частина обладнання має бренди Євросоюзу або США. Усі ці засоби використовувалися для технологічної підтримки російських військ в Україні.

ЄС також розглядає можливість запровадити санкції проти компаній із Китаю та Гонконгу, які нібито надали Росії супутникові зображення та певні інші технології, пише Bloomberg. Деякі з компаній раніше перебували під санкціями США, уточнює видання.

Читайте також