Головна Агросектор Wil-Rich забезпечують необхідні умови для появи рівномірних і дружних сходів

Wil-Rich забезпечують необхідні умови для появи рівномірних і дружних сходів

by host

Помилки під час приготування насіннєвого ложа в процесі сівби — основна причина отримання рваних, нерівномірних сходів із різним розвитком висіяної культури. Виправити ці помилки поточного сезону та отримати максимум від кожної насінини вже не вдасться. Залишається лише зробити висновки і наступного сезону ретельніше підійти до вибору агрегату та підготовки ґрунту перед сівбою.

З точки зору простоти конструкції, продуктивності та якості проведення передпосівного обробітку ґрунту лапові культиватори є найоптимальнішими машинами для виконання цієї вкрай важливої технологічної операції.

Головні помилки під час проведення передпосівного обробітку ґрунту:

– занадто ранній вихід машини у поле;

– висока робоча швидкість;

– надто глибокий обробіток ґрунту;

– велика вага культиваторів;

– недотримання глибини за всією шириною захвату культиватора;

– багаторазові обробітки, особливо по «незрілому» ґрунту, через те, що в застарілих машинах немає можливості поєднання окремих операцій.

Культиватори для проведення передвисівного обробітку ґрунту Wil-Rich від компанії Väderstad дають змогу уникнути цих помилок. Адже порівняно з аналогічними машинами, ці культиватори мають низку конструктивних особливостей, що робить їх унікальними та неповторними.

Насамперед слід сказати про раму агрегату — це багаторівнева ферма, що дає змогу за відносно невеликої ваги отримати надміцну, надійну конструкцію незалежно від ширини захвату.

Також до особливостей культиватора слід віднести розміщення робочих органів на рамі агрегату. Відстань від переднього до заднього ряду кріплення стійок лап є найбільшою і становить 3,6 м. Це технологічне рішення забезпечує безперешкодне проходження навіть великої кількості пожнивних решток, що знижує навантаження на трактор і збільшує ефективність роботи агрегату в різних умовах. Відстань між поперечними балками становить 890 мм, а кліренс машини — 600 мм.

Налаштування глибини обробітку здійснюється централізовано, що робить сам процес точнішим, швидшим та зручнішими. До речі, бокові секції культиватора вже в базовій комплектації мають опорні колеса, що встановлено на паралелограмній підвісці. Це робить налаштування культиватора легшим та зручнішим, а обробіток ґрунту — точнішим.

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також