За минулу добу українські військові завдали потужних ударів по позиціях противника, знищивши значну кількість живої сили та техніки російської федерації. З 10 по 11 квітня Збройні сили України ліквідували ще 1440 російських окупантів.
Про це розповідає News IO
Знищення техніки та ворожих підрозділів
У результаті скоординованих дій артилерії, ракетних військ та авіації було уражено райони накопичення особового складу та техніки противника. За інформацією Генерального штабу ЗСУ, протягом доби українським силам вдалося знищити низку важливих одиниць ворожої техніки, що послаблює наступальний потенціал російської армії.
«Протягом доби, що минула, артилерія, ракетні війська та авіація Збройних сил уразили низку техніки противника та завдали ударів по районах зосередження особового складу окупантів. З 10 по 11 квітня Росія втратила ще 1440 солдатів».
Втрати техніки противника за останню добу
- 3 танки;
- 6 бойових броньованих машин;
- 64 артилерійські системи;
- 2 реактивні системи залпового вогню;
- 3 засоби протиповітряної оборони;
- 2014 безпілотників оперативно-тактичного рівня;
- 183 одиниці автомобільної техніки;
- 2 одиниці спеціальної техніки.
Такі суттєві втрати свідчать про ефективність оборонних операцій ЗСУ та поступове виснаження сил противника на основних напрямках фронту.