Головна Економіка власники облігацій України готові сформувати групу кредиторів для переговорів щодо 20 млрд доларів боргу

власники облігацій України готові сформувати групу кредиторів для переговорів щодо 20 млрд доларів боргу

by host
власники облігацій України готові сформувати групу кредиторів для переговорів щодо 20 млрд доларів боргу

Закордонні власники українських облігацій ведуть переговори про створення комітету кредиторів напередодні переговорів з Україною про реструктуризацію боргу. Про це повідомляє Reuters з посиланням на людей, які безпосередньо знайомі з ходом переговорів.

Час для України має вирішальне значення для забезпечення реструктуризації до того, як у серпні закінчиться дворічне заморожування платежів, узгоджене власниками непогашених міжнародних облігацій на суму 20 мільярдів доларів США.

Офіційна група може розпочати переговори напередодні весняних зборів Міжнародного валютного фонду, які заплановані на 17 квітня у Вашингтоні, повідомили два джерела.

За словами джерел, нинішні зусилля, спрямовані на те, щоб зібрати кредиторів разом, виходять від кількох сторін.

Reuters пише, що український офіс з управління державним боргом зв’язався з деякими інвесторами, намагаючись об’єднати їх у групу кредиторів. Очікується, що до складу комітету кредиторів увійдуть від восьми до 12 великих менеджерів з управління активами.

Представник Міністерства фінансів України заявив, що влада ніколи не припиняла обмінюватися думками з ринком щодо боргової стратегії та стійкості.

Це буде перша спроба формалізувати боргові переговори між приватними власниками облігацій та Україною, яка продовжує протистояти російській агресії.

Читайте також