Головна Агросектор Вартість сільгосппродукції буде нестабільною впродовж наступних тижнів

Вартість сільгосппродукції буде нестабільною впродовж наступних тижнів

by host

Впродовж минулого тижня на ринку зернових та олійних культур спостерігалося зниження ділової активності. Це пов’язано з сезонним фактором, а також з негативними настроями на світовому ринку, де домінували спекулятивні тенденції.

Про це повідомляє пресслужба Української універсальної біржі.

«Ціни на пшеницю та кукурудзу протягом тижня здебільшого залишалися на попередньому рівні, але з незначними коливаннями залежно від регіону. Ринок соняшника на початку тижня продемонстрував короткочасне зростання, а потім стабілізувався до кінця періоду. Вартість сої дещо знизилася, що пояснюється двома факторами: збільшенням пропозиції рослинних олій на світовому ринку та зменшенням попиту на українську олію з боку імпортерів», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 17 червня:

  • кукурудза – 6 044,62 грн/т (+0,29%);
  • пшениця 2 класу – 6 987,50 грн/т (-0,01%);
  • пшениця 3 класу – 6 466,07 грн/т (+0,33%);
  • пшениця 4 класу – 5 738,87 грн/т (+0,60%);
  • соя – 17 833,53 грн/т (+0,09%).

Минулого тижня ціни на сільськогосподарську продукцію CBOT знизилися. Ціни на пшеницю зазнали падіння, що пояснюється покращенням прогнозів щодо врожаю пшениці твердої червоної зими (HRW). Ціни на кукурудзу та сою в цілому залишалися стабільними.

«Вартість на сільгосппродукцію, ймовірно, будуть нестабільними протягом наступних періодів. Причиною цьому можуть бути несприятливі погодні умови, які призведуть до зміни врожайності, а також помилки в прогнозах щодо обсягів попиту та пропозиції», – додають аналітики УУБ.

Джерело: AgroTimes

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також