Головна Важливе в Україні зросла кількість дітей, постраждалих через агресію Росії

в Україні зросла кількість дітей, постраждалих через агресію Росії

by host

В Україні внаслідок збройної агресії Росії станом на ранок 26 червня за офіційною інформацією ювенальних прокурорів число постраждалих дітей зросло до 1401, повідомив Офіс генерального прокурора. Кількість даних про загиблих дітей не змінилася – 551.

В ОГП уточнили, що протягом останніх днів через російські обстріли постраждали дев’ять дітей.

«24 червня внаслідок обстрілу міст Дружківка і Покровськ Донецької області постраждали п’ять дітей: два хлопчики віком 12 і 16 років і три дівчинки віком 9, 11 і 13 років. 23 червня внаслідок обстрілу Харкова зазнали поранення двоє хлопчиків віком 15 і 16 років. 23 червня внаслідок обстрілу села Селидове Донецької області постраждали двоє хлопчиків віком 10 та 13 років», – йдеться в повідомленні.

13 травня дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ заявив, що щонайменше 1 993 дитини в Україні були вбиті або поранені з моменту повномасштабного вторгнення Росії. В середньому це дві дитини щодня, заявили у фонді. За повідомленням, це цифри, які змогла перевірити ООН, але справжня кількість, ймовірно, – набагато вища.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні станом на початок квітня верифікувала дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації заявляють, що реальна кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Читайте також