Головна Політика в Україні створять єдину систему надання допомоги пораненим за стандартами НАТО

в Україні створять єдину систему надання допомоги пораненим за стандартами НАТО

by host

В Україні створюють єдину систему надання допомоги пораненим на основі стандартів країн НАТО та бойового досвіду українських медиків, зазначила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова, пише пресслужба Міноборони.

«Ми створюємо єдину ефективну систему надання медичної допомоги пораненим на основі стандартів країн НАТО та бойового досвіду українських медиків. Тому для нас дуже важлива спільна робота і допомога тих людей, які з 2014 року створюють умови порятунку життя на передовій», – наголосила Калмикова під час обговорення реформування системи допомоги при бойовій травмі.

Під час зустрічі також обговорили реформування нової системи підготовки військовослужбовців з тактичної медицини.

«Сьогодні ми маємо перезавантажити систему підготовки і вийти на якісно новий рівень. Навчання має проходити за одними єдиними правилами і базуватися на кращому вітчизняному та закордонному досвіді», – додала керівниця Департаменту охорони здоров’я МОУ Оксана Сухорукова.

Раніше міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та міністерка охорони здоров’я Польщі Ізабелла Лещина підписали меморандум про взаєморозуміння у сфері охорони здоров’я у рамках спільних консультацій урядів двох країн.

Читайте також