Головна Суспільство в Україні до 554 зросла кількість дітей, загиблих через агресію Росії

в Україні до 554 зросла кількість дітей, загиблих через агресію Росії

by host

В Україні внаслідок збройної агресії Росії станом на ранок 30 червня, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, число загиблих дітей зросло до 554, повідомив Офіс генерального прокурора. 1419 дітей зазнали поранень різного ступеня тяжкості.

В ОГП уточнили, що 29 червня внаслідок ворожого обстрілу міста Вільнянськ Запорізької області постраждало 11 дітей. Загинули дві дівчинки 10 та 17 років і 15-річний хлопець. Поранення різного ступеня тяжкості отримали 8 дітей віком 14-15 років.

13 травня дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ заявив, що щонайменше 1 993 дитини в Україні були вбиті або поранені з моменту повномасштабного вторгнення Росії. В середньому це дві дитини щодня, заявили у фонді. За повідомленням, це цифри, які змогла перевірити ООН, але справжня кількість, ймовірно, – набагато вища.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Читайте також