Головна Агросектор В МХП розглядають варіант вирощування коноплі

В МХП розглядають варіант вирощування коноплі

by host
В МХП розглядають варіант вирощування коноплі

Компанія МХП розглядає варіант вирощування нішевих культур, таких як коноплі. До реалізації подібних проєктів підходять зважено, адже є багато нюансів. Про це розповів заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП Сергій Доброгорський, передає УНН.

“Розглядаємо коноплі. Цікава історія, і вона лягає в нашу концепцію відновлювального виробництва, бо дана культура позитивно впливає на ґрунт. Я бачив статистику, що один гектар конопель виділяє стільки ж кисню, як і чотири гектари лісу! Це не може бути глобальна історія, але чи варто в межах компанії розглядати цей сегмент? Варто”, – коментує він.

Доброгорський нагадав, що нещодавно компанія проводила ярмарок у Пирогово, де була представлена продукція переможців конкурсу підприємців “Роби своє”.

“МХП надавала під ці продукти гранти. Одна з переможниць “Роби своє” робить з конопель різні речі, починаючи від шкарпеток і закінчуючи милом. В Україні історично вирощували коноплі, і в Європі є попит на таку продукцію. Тому проводимо перемовини з партнерами щодо вирощування конопель під замовлення”, – розповів він.

Для довідки: агрохолдинг МХП є провідним виробником курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових та олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема, через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також посідає провідну позицію у рослинництві.

Юрій Косюк через компанію WTI Trading Limited володіє 59,7% акцій МХП. Основні потужності групи розташовані в Україні, також вона має фабрики в Словенії, Сербії, Хорватії й Боснії та Герцеговині (через Perutnina Ptuj).

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також