Головна Політика Уряд звільнив Мустафу Найєма з посади голови Держагентства відновлення

Уряд звільнив Мустафу Найєма з посади голови Держагентства відновлення

by host

Кабінет міністрів України на засіданні 18 червня ухвалив низку кадрових рішень, зокрема, звільнив Мустафу Найєма з посади голови Державного агентства відновлення і розвитку інфраструктури України, а також двох його заступників – Андрія Івка і Валерію Іванову.

Як йдеться в повідомленні в урядовому телеграм-каналі, виконувачем обов’язків голови Держагентства відновлення призначили Романа Коменданта.

Голова Державного агентства відновлення і розвитку інфраструктури України Мустафа Найєм 10 червня написав заяву на звільнення з посади, заявивши про «системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати повноваження». В уряді ситуацію не коментували.

З серпня 2021 року Найєм працював у команді звільненого раніше віцепремʼєра – міністра з відновлення Олександра Кубракова.

У січні 2023 року Кабінет міністрів створив на базі Державного агентства інфраструктурних проєктів та Державного агентства автомобільних доріг нову структуру – Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України. Наприкінці січня минулого року Найєма призначили головою новоствореного Агентства відновлення.

Читайте також