Головна Суспільство «Укренерго» повідомив, як діятимуть графіки відключень завтра

«Укренерго» повідомив, як діятимуть графіки відключень завтра

by host
«Укренерго» повідомив, як діятимуть графіки відключень завтра

Графіки відключень в усіх областях України сьогодні продовжують діяти з 16 по 22 годину, повідомив оператор «Укренерго» увечері в понеділок.

Компанія також уточнила, в які години працюватимуть графіки погодинних відключень у вівторок:

«Завтра, 11 червня, графіки погодинних відключень будуть застосовані по всій Україні з 14:00 до 19:00», – йдеться в повідомленні.

Також компанія зазначає, що аварійні відключення в Харкові, запроваджені раніше, скасували.

Читайте також: Міненерго: через аварію в електромережах знеструмлювали споживачів у Сумській і Харківській областях

Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. За даними «Укренерго», вимушені відключення електроенергії — наслідок шести комбінованих цілеспрямованих атак РФ на українську енергосистему. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».

Читайте також