Головна Важливе «Укренерго» попереджає про застосування графіків відключень світла у вівторок по всій Україні

«Укренерго» попереджає про застосування графіків відключень світла у вівторок по всій Україні

by host

Компанія «Укренерго» повідомила, що у вівторок з 00:00 та впродовж доби по всій території України будуть діяти графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів.

Енергетики попереджають, що вони можуть бути застосовані при перевищенні визначених обсягів лімітів споживання в певному регіоні.

«Інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах», – йдеться у дописі.

Читайте також: Атаки РФ пошкодили половину енергетичної системи України – Кулеба

Російські війська цієї весни неодноразово атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Зокрема, вночі і вранці 8 травня, за даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації й передачі електроенергії у шести областях – Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Після цього через дефіцит електроенергії компанія «Укренерго» запровадила обмеження на енергопостачання для промисловості й бізнесу, але також попередили – не виключені вимкнення побутових споживачів. Нині почалися вимкнення світла також для населення.

Після хвилі масованих російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури Міністерство енергетики України оцінило збитки для енергосистеми в понад мільярд доларів, розповів профільний міністр Герман Галущенко.

Читайте також