Головна Політика Україна почала переговори з Латвією щодо безпекової угоди – ОП

Україна почала переговори з Латвією щодо безпекової угоди – ОП

by host
Україна почала переговори з Латвією щодо безпекової угоди – ОП

Україна розпочала переговори з Латвією щодо укладення двосторонньої безпекової угоди, повідомив Офіс президента 14 березня.

«Українську делегацію, відповідно до указу президента України, очолює керівник Офісу голови держави Андрій Єрмак. Сьогоднішні переговори провів заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква. До складу делегації також увійшли представники Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України тощо. Сторони окреслили зміст угоди, її ключові елементи й тематичні блоки. Було узгоджено графік подальших переговорів», – йдеться в повідомленні.

В Офісі президента нагадали, що Україна на даний час веде схожі переговори з вісьмома країнами: США, Японією, Румунією, Норвегією, Іспанією, Грецією, Фінляндією, Латвією, а також з ЄС.

Сім безпекових угод у межах декларації про підтримку України, ухваленої у Вільнюсі в липні 2023 року країнами «Групи семи», уже підписали з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією і Нідерландами.

Читайте також