Головна Важливе Україна буде завдавати БПЛА ударів по найуразливіших місцях противника

Україна буде завдавати БПЛА ударів по найуразливіших місцях противника

by host

Президент Володимир Зеленський після важливих військових нарад заявив, що Україна буде завдавати дронами ударів по найуразливіших місцях противника.

«Разом з Головкомом, начальником ГШ Анатолієм Баргилевичем, міністром оборони Рустемом Умєровим, головою СБУ Василем Малюком, начальником ГУР МО Кирилом Будановим і заступником Головнокомандувача ЗСУ, відповідальним за напрямок безпілотних систем, Вадимом Сухаревським визначили найуразливіші місця ворога, ті, де ми можемо завдати йому найбільшої шкоди. І будемо завдавати. Що більше російська держава втрачатиме і що більшою буде ціна її агресії, то ближчим буде справедливе завершення цієї війни», – написав він у телеграмі.

Читайте також: Розвідка Британії: нафтопереробні потужності РФ скоротилися через українські удари

Український президент повідомив про нараду з представниками Кабміну, ОПК та інших відомств щодо виробництва високотехнологічних дронів для проведення цих та майбутніх операцій.

«В Україні є така зброя, але вона повинна ставати далекобійнішою, масовішою та потужнішою. Визначили відповідні завдання та терміни. Жоден російський теракт не повинен залишатися без відповіді», – наголосив він.

Напередодні після відвідин одного з підприємств оборонно-промислового комплексу Зеленський заявив, що Україна щодня посилює свою «далекобійну силу». Він не навів подробиць, оскільки «офіційно про таке не говоримо».

Читайте також: Боррель у США: найближчі місяці будуть вирішальними для війни РФ проти України

Україна намагається наростити власне виробництво озброєння, аби зменшити залежність від поставок західних партнерів. На початку лютого уряд України ухвалив три постанови щодо роботи оборонно-промислового комплексу, які стосуються закупівель, виробництва боєприпасів та ціноутворення на виробництво дронів.

Читайте також