Головна Важливе У ЗСУ підтвердили відхід з частини Часового Яру

У ЗСУ підтвердили відхід з частини Часового Яру

by host

Українські війська відступили з частини Часового Яру на Донеччині, підтвердили у Збройних силах України.

Як повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин, йдеться про мікрорайон «Канал».

За його словами, утримувати його було недоцільно, адже це загрожувало життю та здоров’ю військовослужбовців, а позиції українських захисників там були зруйновані.

«Командуванням було схвалено рішення відійти на більш захищені, підготовлені позиції. Однак і там ворог не припиняє своїх активних бойових дій. У нього є якісь певні дедлайни, які він не може виконати уже кілька місяців поспіль», – сказав він в ефірі національного телемарафону.

Читайте також: «Вже є випадки, коли людей ховають у дворах»: ситуація у Часовому Яру

У ніч проти 3 липня проєкт DeepState повідомив, що армії Росії вдалося захопити мікрорайон «Канал» у Часовому Яру. Цей район – він же «Новий» – відокремлений від більшої частини міста каналом «Сіверський Донець-Донбас», яким ЗСУ зараз тримають оборону. Бої за мікрорайон почалися ще на початку квітня 2024 року, коли агресор пішов уперед на захід від Бахмута.

У червні у розвідці Британії зазначали, що Часів Яр є цінним для Росії через його стратегічне розташування на височині, а також через його використання як логістичного вузла ЗСУ.

Часів Яр – місто в Донецькій області з населенням понад 10 тисяч людей до початку повномасштабного вторгнення РФ. Лінією фронту воно стало після того, як російські військові захопили розташоване за 10 кілометрів від Часового Яру місто Бахмут.

Читайте також