Головна Агросектор У Вінниці відбудеться благодійний квадромарафон RUN4VICTORY на підтримку ЗСУ

У Вінниці відбудеться благодійний квадромарафон RUN4VICTORY на підтримку ЗСУ

by host

Відкрито реєстрацію на другий з чотирьох забігів благодійного квадромарафону RUN4VICTORY, що відбудеться у неділю, 30 червня, в парку Вишенський міста Вінниця.Перший етап пройшов у Тернополі та залучив близько 500 учасників, зокрема військових та ветеранів, зібравши 520 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Організатори планують збільшити цю суму на наступних етапах, маючи на меті зібрати загалом 1,5 млн грн.

Організаторами заходу у Вінниці є спортивна спільнота «Характер» і Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос», Благодійний фонд «МХП – Громаді». Спонсори – міжнародна компанія МХП і Вінницький Хаб МХП.

Дистанції для дорослих складають від 2 км до 21 км, для дітей від 200 м до 800 м. Бігти можуть як професійні спортсмени, так і аматори. Крім того, передбачена онлайн участь у забігу.

– Не обов’язково бути у Вінниці, аби взяти участь у змаганнях. Якщо у вас немає змоги приїхати, але ви хочете підтримати захід і допомогти військовим, тоді також реєструйтеся як онлайн учасники. Ви можете пробігти будь-де та в зручний для вас час. А 30 червня зробити про це пост у своїх соцмережах і відмітити організаторів змагань. Після цього поштою ви отримаєте медаль учасника, – пояснив Олексій Вовк, співорганізатор забігів, професійний спортсмен і team-leader спільноти «Характер».

Усі учасники отримують особливі нагороди – унікальні медалі. Той, хто братиме участь не лише у вінницькому забігу, а й в інших містах, де проходитиме RUN4VICTORY, отримає спеціальну основу, що дозволяє разом скріпити усі чотири медалі. Таким чином людина отримає оригінальний пам’ятний подарунок про участь у благодійному квадромарафоні.

Також кожен учасник отримає стартовий номер з чипом виміру часу для фіксації результатів і рейтингу, а також напої та смаколики від партнерів.

– Дуже важливо, аби якомога більше людей дізналися про забіг і долучилися. Після 24 лютого 2022 року ми усвідомили наскільки спортивні заняття дійсно допомагають зберігати психоемоційний клімат у родинах наших вихованців, – пояснив Валерій Швець, керівник Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики ВТО ВФСТ «Колос». – Це не лише можливість проявити фізичну вправність, а й долучення до вагомої місії – допомоги нашим Силам Оборони. Від нашої спортивної школи братимуть участь не лише вихованці різних вікових категорій, а також тренерсько-викладацький склад. Адже важливість цього заходу надзвичайно висока – це наш свідомий вклад задля спільної Перемоги!

Взяти участь можуть не лише професійні спортсмени, а й аматори. Зокрема, активну участь беруть працівники міжнародної компанії МХП:

– Біг обʼєднує людей. До першого забігу у Тернополі приїхало багато працівників МХП з різних регіонів, щоб підтримати командний дух. Це впливає на результат, який ми отримуємо в роботі й бізнесі. Це також про цілеспрямованість і витривалість. У моменти, коли у світі руйнуються опори, найголовнішими лишаються люди, які навколо. Тому ці забіги – це про те, як наше спільне захоплення здатне об’єднувати та допомагати. Разом робимо свій внесок у Перемогу України!» – зазначив Сергій Доброгорський, заступник голови правління МХП з агробізнесу.

Реєстрація учасників відкрита за посиланням.

Або QR-кодом:

1817

Наступні забіги відбудуться у Черкасах  (вересень) та Ладижині Вінницької області (жовтень)

Організатори запрошують усіх охочих приєднатися до забігу, незалежно від фізичної підготовки, та підтримати благодійну ініціативу. Незалежно від того, чи ви берете участь безпосередньо на місці, чи онлайн, кожен ваш крок наближає нас до Перемоги!

Довідка про організаторів:

«МХП – Громаді» — український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія — комплексний розвиток громад. Фонд працює в 13 областях України, здійснює діяльність в більш ніж 700 населених пунктах. За 2 роки повномасштабної війни «МХП – Громаді» підтримав понад 250 проєктів у громадах на 21 млн грн, реалізував 540 культурних проєктів на 70 млн грн та підтримав понад 100 бізнесів, які сплатили понад 3 млн грн податків.

Генеральний інформаційний партнер – Gazeta.ua, журнал «Країна».
 Титульний інформаційний партнер у Вінниці – «20 хвилин». 
 Захід відбудеться за підтримки Вінницької ОВА та міськради, а також партнера I-VIN.

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також