Головна Важливе У Польщі розповіли по деталі та наслідки порушення російською ракетою простору країни-члена НАТО

У Польщі розповіли по деталі та наслідки порушення російською ракетою простору країни-члена НАТО

by host
У Польщі розповіли по деталі та наслідки порушення російською ракетою простору країни-члена НАТО

Польща активувала свою систему оборону після повідомлення про масований ракетний удар по Львівщині. В повітря відняли дві пари винищувачі F-16 – два польські і два американські винищувачі.

«Ракети, які мають на борту пілоти, могли б збити цей обʼєкт, якби він залетів глибше і загрожував нашій безпеці, але після 39 секунд він покинув нашу територію», – сказав на ранковому брифінгу радник міністра оборони Мечислав Бєнєк.

Російська ракета, яка летіла на висоті 400 метрів зі швидкістю 800 кілометрів на годину, залетіла на 2 кілометри вглиб території Польщі.

За словами міністра оборони Польщі, американські і британські союзники після сьогоднішнього інциденту вирішили залишити на території Польщі до кінця року, а не не до кінця березня, системи протиповітряної і протиракетної оборони «Sky Sаbre».
Польський міністр оборони Владислав Косіняк-Камиш наголосив, що не можна розраховувати на дотримання міжнародного права Росією, саме тому важливо надалі підтримувати Україну.

«Бачимо, як важливо підтримувати України мілітарно і гуманітарно. Це справа, яка стосується польської безпеки, це справа, яка стосується світової безпеки», – сказав він.

Читайте також