Головна Політика «Це потрібно зупинити» – Боррель про удари РФ 22 березня

«Це потрібно зупинити» – Боррель про удари РФ 22 березня

by host

Усі винні в російських атаках на українську енергетичну інфраструктуру будуть притягнуті до відповідальності, заявив верховний представник ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель.

Голова дипломатичного відомства Євросоюзу Жозеп Боррель

«Росія продовжує свої жорстокі атаки на населення України, бомбардуючи безпілотниками та ракетами енергетичну інфраструктуру протягом ночі, вбиваючи та ранячи десятки людей, ставлячи під загрозу безпеку Запорізької атомної електростанції. Це потрібно зупинити! Усі винні будуть притягнуті до відповідальності», – написав високопосадовець у мережі Х.

У ніч і вранці 22 березня російські війська завдали чергового удару по Україні, у Міненерго зазначили, що це найбільш масована атака по українській енергетиці за останній час.

Про удари, зокрема по енергетичній інфраструктурі, повідомляли в Харкові, Запоріжжі, на Дніпропетровщині, Вінниччині, Хмельниччині, Івано-Франківщині, Львівщині, Полтавщині, Сумщині.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що російські війська за ніч і ранок 22 березня запустили по Україні понад 60 безпілотників «Шахед» і майже 90 ракет різних типів.

Пізніше в Повітряних силах уточнили, що зі 151 засобу повітряного нападу, які запустила РФ, 92 збили сили ППО.

Читайте також