Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський підсумував результати січня, відзначивши суттєві втрати російської армії та стабілізацію ситуації на лінії зіткнення. Українські військові продовжують скорочувати сили противника та утримують позиції на ключових напрямках фронту.
Про це розповідає News IO
Втрати противника та успіхи оборонців
За словами Сирського, протягом першого місяця року російська армія втратила 31,7 тисячі осіб, що на дев’ять тисяч більше, ніж змогла поповнити свої підрозділи за той самий період. Такі показники свідчать про ефективну роботу Сил оборони, які послідовно зменшують чисельність ворожих формувань.
«Українські військові стабілізували ситуацію на фронті та продовжують скорочувати угруповання противника».
Під час наради в командуванні було проаналізовано хід виконання бойових і оперативних завдань, включаючи відбиття повітряних атак, забезпечення військ і проведення інженерних та фортифікаційних робіт. Окрему увагу приділили підтриманню правопорядку у Збройних силах України.
Удари по інфраструктурі противника та ППО
За інформацією Сирського, у січні засобами DeepStrike було здійснено 48 вогневих завдань по нафтогазовій сфері російської федерації, що знизило обсяги переробки нафти на 19%, або на 53,4 мільйона тонн на рік. Повітряні сили України провели 80 авіаударів, а ударні безпілотники виконали понад 300 тисяч спеціальних завдань. Завдані удари по аеродромах противника зменшили застосування керованих авіабомб на 5%.
Попри обмеженість засобів ураження, сили протиповітряної оборони знищили 21,7 тисячі повітряних цілей і 21,6 тисячі безпілотників різних типів лише у січні. Олександр Сирський підкреслив, що навіть на четвертому році повномасштабної війни українська армія демонструє витримку та рішучість у продовженні боротьби за незалежність країни.
